Ogloszenia duszpasterskie 4 maja 2014

1. Dzisiaj Niedziela miesięcznej Adoracji- dziękujemy Bogu za nowego świętego Jana Pawła II.
  2. W III niedzielę wielkanocną od 4 maja 2014 r.  rozpoczynamy Tydzień biblijny. Sięgnijmy w tym tygodniu do Pisma Świętego – i niech nasza wiara będzie bardziej świadoma.
  3. Dzisiaj obchodzimy św. Św. Floriana – odpust w Koprzywnicy godz. 12.00 Suma Odpustowa.
  4. Dzisiaj o godz. 10.00 spotkanie z II klasami szkoły podstawowej i z rodzicami- sprawy organizacyjne.
  5. Trwają nabożeństwa majowe- nie eliminujmy tej modlitwy z naszego życia i z życia swoich dzieci- uczestnictwo klas gimnazjalnych i klas II z racji przygotowania do przyjęcia  sakramentów świętych- jest potrzebne i konieczne.
  6. W poniedziałek o godz. 16.00 zapraszamy uczniów klas III A  gimnazjalnych na egzamin z wiedzy religijnej i dopuszczenie do sakramentu Bierzmowania.
  7. We wtorek  o godz. 16.00 zapraszamy uczniów klas III B  gimnazjalnych na egzamin z wiedzy religijnej i dopuszczenie do sakramentu Bierzmowania.
  8. W czwartek 8 maja – uroczystość św. Stanisława Bp i męczennika, głównego patrona Polski- odpust w Osieku, Suma odpustowa o godz. 11.00.
  9. W czwartek 8 maja spotkanie z gimnazjalistami i rodzicami klasy III . Spotkanie o godz. 16.00.
  10. Piątek 9 maja godz. 16.00- spotkanie klas II próba przed I komunią-
  11. Parafia składa podziękowanie panu Józefowi  za wykoszenie trawy wokół kaplicy w Smerdynie.
  12. Zapowiedzi :
  13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę.
  14. Dziękujemy za wpływające ofiary na kościół:  Bóg zapłać.
  15. Do nabycia prasa katolicka tygodnik niedziela z medalikiem - o kanonizacji św. JP II..
  16. W następną niedzielę – 4 wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza- rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Do naszej parafii przyjedzie ks. Rafał Kobiałka – student Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zw Warszawie i kleryk z II roku  Skrzypczak Michał. O 8.30 – spotkanie w Czajkowie z ministrantami . W WD- godz. 10.oo ministrantami i scholą.
  17. We wtorek koło plebani będzie stał ambulans diagnostyczny od 15. Do 15.45- będzie można przeprowadzić badania na ubytek kości- ze skierowaniami bezpłatne i płatne bez skierowań. szczegóły na afiszach .
  18. O godz. 16.00- w następną niedzielę msza koło remizy w Bukowej i poświęcenie pompy strażackiej.
  19. Intencje mszalne.