Ogloszenia duszpasterskie 22 czerwca 2014

1. W czwartek 26.VI. zakończenie Oktawy Bożego Ciała , poświęcenie wianków.
  2.  Dziękujemy za udział w procesji 19.Vi. w Boże Ciało i przygotowanie poszczególnych ołtarzy mieszkańcom Wiązownicy Koloni i Smerdyny, za wykoszenie trawy kosiarką rotacyjną i tym którzy przywieźli kosiarki żyłkowe  , dziękujemy strażakom z OSP, orkiestrze, dzieciom sypiącym kwiaty. Za wykoszenie trawy na boisku i przy drodze. Bóg zapłać wszystkim którzy się włączyli w przygotowanie.

Mało jest dzieci w oktawie do sypania kwiatów z poszczególnych miejscowości???

1. 4 dzień oktawy –Poniedziałek OSP- Smerdyna ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.
  2. 5 dzień oktawy –Wtorek  OSP- Wiązownica Mała ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.
  3. 6 dzień oktawy –Środa  OSP- Wiązownica Duża ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.
  4. 7 dzień oktawy  czwartek –zakończenie Oktawy OSP wszystkie jednostki i błogosławieństwo dzieci i matek oczekujących potomstwa.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła z WD : sprzątali : rodziny  Kubik Teresa, Komańska Henryka Stefan,   Kumańska Jolanta, Opala Agata, Drzymalska Anna
  1. Dziękujemy za ofiary na kościół z WD  Góral Dorota i Zofia Kowalska. Bóg zapłać
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego dzieci i młodzieży . Msze święte  o godzinie 8.00. W Czajkowie- szkole , w WD- w szkole , i w Smerdynie
  3.  Do nabycia prasa katolicka tygodnik niedziela.
  4. Zapowiedzi: Michał Gaweł z Bożena Kaptur zapowiedz II.

1. Intencje mszalne.