Ogloszenia duszpasterskie 15 czerwca 2014

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę sprzątały rodziny : Słaba  Wrona , Rogala , Dereń , Kubik, Bóg zapłać i prosimy następne rodziny z WD.
  2. Dziękujemy za ofiary na kościół: Klocek Stanisław   Dyl Krzysztof
  3. Zapowiedzi: Daniel Pszczoła  z Angeliką Grzybowską  zap. III.
  4. Zapowiedzi: Michał Gaweł  z Bożeną Kaptur zapowiedz I.
  5. W czwartek uroczystość Bożego Ciała  ,trasa od kościoła do rodziny Przewlekłych –zapraszamy mieszkańców parafii, dzieci klas II i III w strojach  dziewczyny do sypania kwiatów, orkiestrę , strażaków do zabezpieczenia trasy -  Ołtarze ubierają

Stacja I- Krzyż przy Kaplicy cmentarnej- Smerdyna od p. Lipczyńskich i  Niekurzaków do rodziny Koziarz. Prosimy o wykoszenie trawy na trasie do Ośrodka Zdrowia- łąki.

Stacja II- Na WK groble przy domu Renaty i Czesława  -ubierają mieszkańcy – już tradycyjnie

Stacja III- Na WK Groble przy bramie rodziny Ireny i Wiesława– ubierają mieszkańcy. Już tradycyjnie

Stacja IV- Przy plebani  od państwa Kowal do rodziny Machowskich. Prosimy o wykoszenie trawy na trasie od kościoła do domu Czechowskich- łąki.

5.  Obsługa procesji  – OSP strażacy niesienie baldachimu.

A w  poszczególnych dniach do niesienia baldachimu prosimy strażaków z jednostek OSP   i mieszkańców oraz dzieci do sypania  kwiatów.

1 dzień oktawy -Piątek -OSP- Bukowa , mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

2 dzień oktawy -Sobota- OSP-Czajków ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

3 dzień oktawy –Niedziela OSP- Łukawica ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

4 dzień oktawy –Niedziela OSP- Smerdyna ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

5 dzień oktawy –Niedziela OSP- Wiązownica Mała ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

6 dzień oktawy –Niedziela OSP- Wiązownica Duża ,  mieszkańcy i dzieci do sypania  kwiatów.

7 dzień oktawy –zakończenie Oktawy OSP wszystkie jednostki i błogosławieństwo dzieci i matek oczekujących potomstwa.

1. W następną niedzielę jest zbiórka do puszek przed kościołem -na poszkodowanych na Bałkanach.
  2. Do nabycia prasa katolicka – tygodnik niedziela.