Ogloszenia duszpasterskie 18 maja 2014

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii uroczystość pierwszej komunii św. Msza Św. O godz. 12.00.
  2. W związku z tym są przesunięcia we mszach świętych . Smerdyna msza św. o godz. 8.30. Dzisiejsza wieczorna msza święta z godz. 16.00  jest przesunięta na godz. 17.00.
  3. O godz. 17.00 będzie zakończenie obchodów tygodnia  papieskiego patrona szkoły w Czajkowie pap. JP II. O tej godzinie jest przewidziana msza święta i wieczornica poświęcona naszemu wielkiemu rodakowi. Zostanie złożona wiązanka kwiatów i zapalone znicze przy pomniku JP II z fundacji rodziny Zbigniewa i Jolanty Baków .
  4. Przed nami biały tydzień we mszach uczestniczą dzieci i rodzice komunijne o godz. 16.
  5. Rozdanie obrazków komunijnych nastąpi   w piątek lub w sobotę na zakończenie tygodnia białego.
  6. W tym tygodniu na godz. 16.00 przychodzą też dzieci z III klas – będą próby przed  pierwszą rocznicą komunii św.
  7. Trwają nadal nabożeństwa majowe – zapraszamy do liczniejszego udziału.
  8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodnik niedziela.
  9. W następną niedzielę 25 maja w Stalowej Woli – Rozwadowie o godz. 12.00 – rozpocznie się Uroczystość Koronacji Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej w Sanktuarium. Zaproszenie skierowane jest do róż różańcowych i legionów Maryi.
  10. Zapowiedzi przedślubne: Zbigniew Zaleśny z Sylwią Dyl zap. III.
  11. Zapowiedzi: Tomasz Mazur z Anną Marią Dwojewską zap. III.
  12. Zapowiedzi: Łukasz Jaworski Z Agatą Podyma zap. III.
  13. Zapowiedzi: Łukasz Krzysztof Szklarz z Karolina Drach zap. III.
  14. Zapowiedzi: Michał Glica z Małgorzatą Paulina Swatek zapowiedz II
  15. Zapowiedzi: Przemysław  Komański Z Anita  Śmiechowską zap. II
  16. Zapowiedzi: Marcin Krupa z Cz. Płn. z Katarzyną Ptak z Wiśniowej zap. I
  17. Zapowiedzi: Artur Suska z Moniką Stawiarz  zap. I
  18. Zapowiedzi: Damian Pańczyk z Wiolettą Szemraj zap. I.
  19. W sobotę  o godz. 19.00 w Czajkowie Płn. Od kapliczki za kościołem rozpoczniemy „ MAJÓWKĘ” z udziałem Legionów Maryi kurii Koprzywnica . Legion Maryi jest apostolskim ruchem katolików świeckich, którzy docierają do wierzących i niewierzących, szerząc kult Matki Bożej i głosząc Ewangelię. Ich celem jest ewangelizacja parafii. Legionowi patronuje Najświętsza Maryja Panna Pośredniczka Łask. Zapraszamy parafian i mieszkańców Czajkowa do wzięcia udziału. O godz. 20.00 przewidziana jest Msza święta- Wieczornica poświęcona świętemu Janowi Pawłowi  II  przygotowana przez uczniów szkoły w Czajkowie , na zakończenie Apel Jasnogórski.
  20. Zapraszamy do sprzątania kościoła  w sobotę rodziców klas III.
  21. W następną niedzielę 25 maja o godz. 12.00 pierwsza rocznica Komunii Świętej klas III.
  22. Intencje mszalne .