Ogloszenia duszpasterskie 6 kwietnia 2014

1. W tym tygodniu  od czwartku 10.IV.2014 r.  rozpoczynają się rekolekcje szkolne i parafialne- nauki rekolekcyjne  będzie głosił ks. mgr  Michał Majecki  do piątku. W niedziele o godz. 16.00 ks. dyrektor duszpasterstwa małżeństw i rodzin- ks. Wiesław Surma. . Będzie dwóch rekolekcjonistów w tym roku. Rekolekcje będą w 3 miejscach dla uczniów- w kościołach. Dla szkoły w WD- pod szkołę będzie podstawiony autokar w Czwartek 9.45 i powrót do szkoły , w piątek godz. 9.15. i powrót do szkoły.
  1. W piątek 11 kwietnia nabożeństwo Drogi krzyżowej w Wiązownicy godzina 18.00. Droga Krzyżowa    ekspiacyjna  za grzechy całej parafii, przy poszczególnych stacjach będą nieśli krzyż  delegacje poszczególnych miejscowości . Trasa jak w ubiegłym roku. Zabieramy ze sobą pochodnie,  znicze. Prosimy strażaków o zabezpieczenie trasy.
  1. Sobota 12 kwietnia dzień pokuty i spowiedzi świętej: będą kapłani z całego dekanatu , prosimy aby w tym dniu skorzystać ze spowiedzi wielkanocnej – do świąt mamy tylko parę dni i nie odkładać tej spowiedzi na Wielki Tydzień.

Spowiedź w Wiązownicy od 8.30 do 12.00 i od 14.30 do 16.30.

Spowiedź w Smerdynie w godzinach od 10.00 do 11.30.

Spowiedź w Czajkowie od 14.00 do 16.00.

1. A  13 kwietnia w niedzielę Palmową na godz. 16.00 Zapraszamy małżeństwa  będące na starcie  i  obchodzące jubileusze  małżeńskie, przygotowujące sie do zawarcia związku małżeńskiego - na uroczystą mszę św. z relikwiami błogosławionego  J.P.II. Mszę św. będzie prowadził ks. dyrektor duszpasterstwa  rodzin i małżeństw ks. Wiesław Surma. Zaproszone są też osoby które uczestniczą w kursie przedmałżeńskim. Poruszana będzie tematyka małżeńska. Na zakończenie rekolekcji  uczestnicząc w tych 4 dniach możemy zyskać odpust zupełny.
  1. O godz. 16.00- w Niedziele Palmową spotkanie  KCPR- naszego dekanatu i tych którzy wspomagają KCPR- po mszy spotkanie na plebani.
  1. Pamiętajmy że Ofiary z niedzieli palmowej składane na tacę są z przeznaczeniem dla  rekolekcjonistów-
  1. Do nabycia baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas diecezji i tygodnik niedziela.
  1. Parafia dziękuje za ofiary na kwiaty i na dekorację Bóg Zapłać za te ofiary i dziekujemy  tym osobom które zbierały ofiary na kwiaty do Bożego Grobu .
  1. Zapowiedzi: Paweł Piotr Tutak z Eweliną Iwoną Widanka  Zapowiedz I. Wojciech Sebastian Lipa  z Małgorzatą Barbarą Siwonia  zap. I.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.  SprzątaŁy rodziny Dywan , Kubik, Fortuna , Kaczmarscy, Sitowscy Bóg zapłać.  W sobotę w dniu spowiedzi sprzątanie godz. 12.30..