Ogloszenia duszpasterskie 13 listopada 2011

1. Słowo Biskupa Sandomierskiego  z okazji XVII Tygodnia Biblijnego w naszej diecezji.
  1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na organizację \" Kościół w potrzebie\". Zbiórka misyjna pomoc dla chrześcijan w Sudanie  Południowym ,pomoc  katolikom  żyjącym   w zagrożeniu utraty wiary .  Jest  wywieszony afisz w gablocie informujący nas na jaki cel składamy dzisiaj ofiary do puszek.
  1. Dzisiaj  w naszej parafii przezywamy  Parafialny Dzień Modlitw o Trzeźwość   – Trzeźwość jest jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszym społeczeństwem. Witamy w naszej parafii Diecezjalnego Duszpasterza trzeźwości ks. Dariusza Wożniczkę.- który w dniu dzisiejszym głosi kazania. Jest otwarta księga trzeźwości i wyłożone deklaracje- zachęcamy  rodziny do wpisania się do księgi trzeźwości.
  1. Po mszy o godzinie 10.00-w Wiązownicy  montaż słowno-muzyczny- przygotowany przez Agnieszką Radkiewicz oraz dzieci i młodzież ze szkoły w Czajkowie- przypomnienie 93 rocznicy odzyskania niepodległości–  przez Polskę.
  1. Rusza Akcja Legionu Maryi w obronie Krzyża. Zbierane będą w następną niedzielę  podpisy  przez legionistów w obronie Krzyża w przestrzeni publicznej. Tym samym Legion Maryi przystępuje do akcji zapoczątkowanej przez katolicki tygodnik \"Niedziela\". Każdy 14. dzień miesiąca jest także w Legionie Maryi dniem postu i modlitwy w obronie Krzyża oraz za Ojczyznę.
  2. Zapraszamy chętnych kilku mężczyzn na poniedziałek 14 listopada do pracy przy kościele do pomocy-  na godzinę 9.00.
  3. Dziękujemy za ofiary na K-ł  :z  WK 72- Dzięki ,  WK-43-Zamłynie,. Wk-44-Zamłynie, Cz. Płd. nr 139 , WM- nr12, z  Cz. Płn. nr 198.  Serdeczne Bóg zapłać
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Kolejka przechodzi na WD – od strony Czajkowa.
  1. Do nabycia prasa katolicka.
  1. Intencje mszalne .