Ogloszenia duszpasterskie 30 pażdziernika 2011

2. 30 października 2011
  3. XXXI niedziela zwykła.  Uroczystość : Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła
  4. Ogłoszenia duszpasterskie
  5. Zbliżają się uroczystości Wszystkich Świętych –porządkujemy cmentarz i staramy się segregować śmieci. Szkło plastiki do kontenerów a trawę gałęzie wysypane z worków zrzucamy ze skarpy.- PRZYPOMINAMY aby nie składać śmieci na cmentarzu i na placu przy kontenerach.
  6. 1 XI -Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w porządku świątecznym godz. 7.00, 10,00-z procesją , 12,00   i 16.00,   Czajków 8.30 Smerdyna 14.30
  7. Pierwszego Listopada będą zbierane ofiary przez kleryków  do puszek  przy cmentarzu na Seminarium Duchowne w Sandomierzu .
  8. 2.XI. 2008 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych- Dzień Zaduszny  porządek mszy świętych 7.00, 10.00- z procesją ,  12.00 i 16.00.  Nie ma Mszy świętych w Czajkowie i Smerdynie
  1. Prosimy o liczny udział w procesji na cmentarzu 1 i 2 listopada.
  2. W  dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny i ofiarować ich za zmarłych w Czyśćcu cierpiących, w innych dniach możemy zyskać cząstkowy.
  1. WARUNKI zyskania odpustów: nawiedzenie kościoła , cmentarza, modlitwa, Wierzę w Boga Ojca, Ojcze Nasz i modlitwy w intencji Ojca świętego np. Zdrowaś Mario,  oraz wypełnienie  warunków; spowiedź , Komunia.
  1. Poświęcenie nowych pomników 1 listopada po mszy świętej z godz. 12.00-
  1. Serdeczne podziękowanie za pomoc udzieloną parafii w ubiegłym  tygodniu: Spółce Leśnej Kamionka –Smerdyna oraz  Janowi Paprockiemu, Adamowi Sudoł, Waldemarowi Góralowi  i Mateuszowi  Góral
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, sprzątali: Bąk Jolanta, Kowalska Elżbieta, Bielec Wanda , Dyl Bernarda, i Saramak Joanna. Prosimy następne rodziny z krzyżówki i w kierunku Wiśniówki na godzinę 11.00[ O 9.00 jest spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania].
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek – modlitwa o powołania kapłańskie z naszej parafii , pierwszy piątek  i  pierwsza sobota miesiąca. Przypominamy o spowiedzi pierwszopiątkowej dzieci klas III.
  2. Spowiedź w Czajkowie i Smerdynie o godzinie 17.30. Nabożeństwa będą odprawiane w intencji tych których polecamy w wypominkach w naszej parafii.
  3. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania wraz z rodzicem w pierwszą  sobotę miesiąca 5 listopada o godz. 9.00. spowiedź św. Msza święta -Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego  Sakramentu , i możliwość zaliczenia pytań.
  4. Dziękujemy za ofiary na kościół, zostało częściowo wykonane ocieplenie ławek w kościele , materiał jeszcze zostanie przymocowany do ławek w najbliższym czasie. . Serdeczne podziękowanie ofiarodawcom.
  5. Spotkanie w Następną niedzielę rodziców i dzieci z klas II szkoły podstawowa.
  6. Do nabycia prasa katolicka
  7. Intencje mszalne.