Ogloszenia duszpasterskie 11 września 2011

1. Odpust parafialny w Wiązownicy przypada 29 września w Uroczystość św. Michała Archanioła – czwartek. Zapraszamy orkiestrę, poczty sztandarowe OSP , strażaków , delegację policji w Staszowie na godzinę 12.00 na sumę odpustową – na sumie poświęcenie dwóch obrazów błogosławionego JP II- z udziałem fundatorów tych tych obrazów .

1. Dzisiaj o godz. 10.00 uroczysta Msza Święta w Wiązownicy poświęcenie plecaków- tornistrów dzieciom klas I , oraz błogosławieństwo dzieci .

1. W środę 14 września , Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Prosimy o odnowienie i ozdobienie przydrożnych krzyży.

1. W czwartek 15 września w Święto Matki Bolesnej w Sulisławicach Dzień Chorych -msza święta o godzinie 11.00 z Sakramentem Namaszczenia Chorych.

1. Dziękujemy za ofiary na kościół: Cz. Płd.z nr 120., Smerdyna z nr 24, WD z nr 20, WD z nr 22, WD z nr 174., WD z nr 189. Bóg zapłać.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z Cz. Płd. Sprzątali Sitowska Dorota , Kaczmarska Ewa , Kubik Stanisława . Prosimy następne rodziny.

1. Sprzątanie w Cz. Płn. - 3 września : Bilska Ilona, Agnieszka i Klaudia, Bernyś Barbara i Ewa. A 10 września – brak sprzątających świątynię.

1. Zapowiedzi przedślubne : Sebastian Szewczyk z Agnieszka Alicją Kucharską zapowiedz III, Karol Dyl z Anna Babińską zapowiedz III, Daniel Smagłowski z Angelika Agnieszką Rogala zapowiedz II.

1. Do nabycia prasa Katolicka

1. XIV Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej 16-18 września w Tarnobrzegu – zapraszamy młodzież od III klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w tych 3 dniach. Można skorzystać z wyjazdu jednodniowego w sobotę 17 września. Zapisy ze względów organizacyjnych będą przyjmowane są do 11 września 2011 r.

Każdy z uczestników przywozi ze sobą wypełnioną kartę uczestnika ( do pobrania- w zakrystii).

Młodzież przyjeżdża do wyznaczonej parafii na własny koszt.

Noclegi będą w domach prywatnych u mieszkańców parafii (podobnie jak w czasie pielgrzymki). W razie konieczności noclegi będą także w szkołach.

Młodzież zabiera ze sobą: śpiwór, karimatę oraz suchy prowiant. Informacje dostępne są na afiszach wywieszonych w gablocie , przy wyjściu z kościoła.

1. Spotkania grób : Schola – środa 14 września godzina 17.00 : Ministranci i kandydaci 15 września godzina 17.00