Ogloszenia duszpasterskie 24 lipca 2011

1. Komunikat– zbiórka do puszek  24 lipca  na poszkodowanych w wyniku burz w diecezji radomskiej.

1. Dzisiaj  na każdej Mszy Świętej 7.00 10.00, 12.00, 16.00 [ 8.30 i 14.30] z okazji przypadającego jutro św. Krzysztofa – poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa w intencji kierowców- by służyli innym i unikali wypadków. Kierowcom będą wręczane pamiątkowe obrazki ze św. Krzysztofem – ofiary z racji poświęcenia składamy na misje.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie z sołtysami , radnymi i z osobami które zbierały już ofiary na kościół. Przypominamy o zbiórkach ofiar na opał i ewentualne remonty.

1. W liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa przypadające w dniu 25 lipca Kościół Diecezji Sandomierskiej modli się w intencji swojego Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza, który w tym dniu obchodzi swoje imieniny.

1. W poniedziałek o 15.30 msza święta w intencji Krzysztofa – pana kościelnego.

1. W miesiącu sierpniu wyruszają pielgrzymki do Częstochowy. Od 4 do 12 sierpnia – zapraszamy młodzież dorosłych do wzięcia udziału w tegorocznej pielgrzymce. W dniu 5 sierpnia w naszej parafii zatrzyma się jak co roku pielgrzymka stalowowolska w Wiązownicy i Czajkowie , bardzo prosimy o ten nocleg dla pielgrzymów w tym dniu  . Za życzliwość i przyjęcie rodzinom serdeczne Bóg zapłać.

1. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce :młodzież i dorosłych, zapisy w kancelarii u ks. Waldemara.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę  mieszkańcom z Cz. Płd., sprzątali: Bilska Henryka , Maciąg Stefania , Wróbel Henryk , Jońca Maria , Macias Alina
  1. Do nabycia prasa katolicka

1. Zapowiedzi: Krzysztof Opala  z Anną Jedlińska  zapowiedz III, Jacek Gruca  z Anna Mysłek  zapowiedz II.

1. Dzisiaj Pogrzeb Macias Adela z Cz. Płd. o godzinie 14.30

1.  Intencje mszalne wywieszone są gablocie i na stronie internetowej parafii