Ogloszenia duszpasterskie 19 czerwca 2011

1. W tym tygodniu w czwartek Uroczystość  Najświętszego  Ciała i Krwi Chrystusa – BOŻE CIAŁO- porządek mszy świętych jak w niedzielę z procesją do czterech ołtarzy o godz. 10.00. W Smerdynie Msza święta o godz. 18.00
  2. Zapraszamy –  Wszystkie Jednostki OSP- strażaków do obsługi całej procesji i , orkiestrę .   Zapraszamy dzieci  do sypania kwiatków, dziewczyny i chłopców z II i III klasy w strojach, , grupy : Koła Różańcowe, Legiony Maryi do niesienia chorągwi, figur i obrazów.
  3. Prosimy o przygotowanie  ołtarzy i porządki na trasie:

Stacja I- krzyżówka W.K. Granicznik

Stacja II- koło szkoły mieszkańcy z WD - Krzak

Stacja III- krzyż przy plebani mieszkańcy z WD od remizy do sklepu Drzymalskiego .

Stacja IV- przy kaplicy mieszkańcy WM.

Prosimy również o wykoszenie trawy na trasie procesji a szczególnie od I do IV stacji przypisani są  mieszkańcy z Wiązownicy. Do pracy zapraszamy wszystkich  na poniedziałek, wtorek i środę od 15.00.

1. Od czwartku oktawa Bożego Ciała.

1. A w  poszczególnych dniach Oktawy do niesienia krzyża i baldachimu prosimy  strażaków z jednostek OSP i mieszkańców oraz dzieci do sypania kwiatów.

-piątek -OSP- Bukowa i mieszkańcy

-sobota -OSP-Czajków i mieszkańcy

-niedziela- OSP- Łukawica i mieszkańcy

-poniedziałek- OSP- Smerdyna  i mieszkańcy

-wtorek OSP- WM  i  mieszkańcy

- Środa OSP- WD i  mieszkańcy

Czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem dzieci- zapraszamy  wszystkich strażaków

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, sprzątali : Nawrocka Teresa, Hałas Halina, Kotas Jadwiga, Krupa Bożena , Kopeć Bożena. Zapraszamy na piątek następne rodziny.

1. Do nabycia  prasa katolicka

1. Zapowiedzi: Robert Pazur z Świętochowic z Katarzyną Bąk z Cz. Płn. zapowiedz II, .Anna Dubiel ze Smerdyny z Damianem Mariuszem Abram z Suliszowa zapowiedz I
  2. Związek OSP, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo wsi Smerdyna, Świetlica wiejska w Smerdynie , zapraszają na Święto Rodziny, organizowane w dniu 19.VI. 2011 o godz. 14.00 przy budynku remizy OSP w Smerdynie