Ogloszenia duszpasterskie 29 maja 2011

29 maj 2011

VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dzisiaj odpust w Smerdynie ku czci sw. Urszuli Ledóchowskiej – suma odpustowa o godzinie 13,00.

1. Od dziś do środy przypadają dni krzyżowe, czyli Dni Modlitw o urodzaje. W Wiązownicy procesja  wokół kościoła godz. 16.00 w Poniedziałek , w Czajkowie godz.18.00 we wtorek  , w Smerdynie  godz. 19.00 w środę .

1. W środę 1 czerwca , obchodzimy Międzynarodowy Dzień dziecka.

1. W środę rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. W tym tygodniu  Pierwszy czwartek , piątek i pierwsza sobota miesiąca.

1. W Piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. W następna niedzielę Uroczystość  Zesłania Ducha Świętego- odpust w Sulisławicach .

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Czajkowa  Płn.  : Podyma Henryka , Cebula Teresa , Śledź Aneta , Batóg Emilia , i Gil Maria . Bóg zapłać .   Prosimy następne rodziny na najbliższy piątek.

1. Dziękujemy za wykonaną pracę w sobotę 28 maja 10 osobom , za pocięcie drzewa na opał do kościoła na zimę : byli obecni  Maciąg Zdzisław z WD, Opala Gustaw z WD, Kos Marek z WD, Paprocki Jan z WM, Mazgaj Krzysztof z WK, i  ze Smerdyny, Mariusz Kubik , Fortuna Marek , Szostak Rafał, Irek Andrzej , Kopeć Tomasz , najbardziej dopisała Smerdyna i WD  .

1. Zapowiedzi: . Dariusz Żugaj z Magdaleną Danutą Stawiarz  zapowiedź II, Tomasz Dzieciuch  z Anną Małgorzatą Kubik  zapowiedz II. Marcin Widanka z Mariolą Dywan  zapowiedz I , Monika Podyma  z Grzegorzem Dybała  zapowiedz I.

1. Do nabycia prasa katolicka